W czym mogę pomóc?

Wiedza poparta doświadczeniem

Więcej

Zanim wdrożymy najbardziej efektywne rozwiązania, robię Analizę tego co jest. Wokół Ciebie - lidera, Twojej organizacji, Twojej firmy albo jednostki publicznej, samorządowej, czy rządowej.


Wejście do środka pozwala mi na dokładne prześwietlenie dotychczasowych działań. W wyniku pogłębionych wywiadów przygotowuję założenia, a potem dostarczam Mapę drogową dla Ciebie i Twojej organizacji.

Strategia Komunikacji

Więcej

Ścieżki zakupowe to nowi klienci

Dzięki nowoczesnym narzędziom pomagam zwiększać zyski i docierać do nowych klientów.

Jak wykorzystać Facebooka

Do budowania bazy klientów, do sprzedaży Twoich produktów, do budowania rozpoznawalności, do zaangażowania Twojej społeczności lokalnej gminy, miasta, czy regionu.


Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest nowa, czy istnieje już od wielu lat.


Facebook daje szanse bezpłatnego (organicznego) docierania do internautów i najtańszego docierania do Twoich odbiorców za pomocą reklam.

Więcej

SZKOLENIA I WARSZTATY

Wynieś swoje działania na wyżyny

Warsztat dla Lidera

Każdy Lider chce codziennie osiągać sukcesy. Nie każdy wie, że ciągła praca i walka o ten sukces powinna być wzmacniana kolejnymi kompetencjami. Ci, którzy nie inwestują czasu w swój rozwój, nie osiągają sukcesu tak jak ci, którzy wiedzą, że bycie Liderem to droga, w której trzeba stale się rozwijać.

Chcę osiągnąć więcej

Angażowanie zespołu i klientów

Już za chwilę wszystko będzie jasne...

Zobacz jak

JAK ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA SUKCES...

Być może także to Ciebie zainteresuje

Zaangażować mieszkańców w promocję Twojej gminy, miasta, powiatu, województwa...

Szkolenie jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów, marszałków, parlamentarzystów, którzy chcą, by mieszkańcy częściej angażowali się w działania samorządów.


Jednocześnie by sami też włączali się w promocję tych działań, a dodatkowo, by samoistnie promowali także liderów tych samorządów.

Zobacz

Trening medialny

- Dla liderów biznesu, prezesów firm, dla dyrektorów jednostek, szefów organizacji pozarządowych oraz specjalistów ds. PR, a także dla wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów i marszałków, posłów i senatorów.


To szkolenie przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i tych, którzy mają doświadczenia w wystąpieniach publicznych, wystąpieniach przed kamerami, w studiach TV i studiach radiowych. Na szkoleniu pracujemy nad tym jak wykorzystać możliwości współpracy z dziennikarzami oraz jak zwiększać korzyści z wystąpień publicznych i wystąpień medialnych.


Trening Medialny jest dla wszystkich, którzy mają kontakt z publicznością i tych, którzy udzielają wypowiedzi eksperckich w mediach, mają lub mogą mieć kontakt z dziennikarzami i fotoreporterami.

Posłuchaj
Zobacz jak mogę Ci pomóc

Intensywny warsztat - Szkolenie Na Żywo

Szkolenie dla liderów Jednostek Samorządowych

Rekomendacje

Dlaczego Warto?

Uczestnicy moich szkoleń, warsztatów i konsultacji często mówią: "Dlaczego ja tak późno na Pana trafiłem?"

Pan Jacek Babiel przygotowywał dla Kancelarii audyt w zakresie działań marketingowych zakończony raportem oraz rocznym planem marketingowym.

Współpraca przebiegła bez zarzutu. Pan Jacek Babiel przeprowadził wnikliwą analizę działań marketingowych, a przygotowane przez niego materiały i wskazówki szczegółowo opisywały działania niezbędne do rozwoju Kancelarii. Zaproponowane rozwiązania okazały się przydatne, a wdrożone narzędzia i sugestie pozwoliły na usprawnienie pracy.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować usługi oferowane przez pana Jacka Babiela.

Joanna Affre

Adwokat, wspólnik zarządzający

Kancelaria Affre i `Wspólnicy Sp. K.

Jacek Babiel przygotował plan działań reklamowych dla Komory hiperbarycznej. Koordynował działania promocyjne na Facebooku oraz kampanię informacyjną w zakresie promocji tlenoterapii w Google. Polecam usługi pana Jacka Babiela.

Artur Hermanowski

Medicor - Komora Hiperbaryczna

Mariusz Sachmaciński

Dyrektor Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi

Jacek Babiel stworzył strategię działań promujących film „Cztery pory roku”. Koordynował działania komunikacyjne do mediów i poprowadził Galę premierową, w czasie której zaprezentowaliśmy film szerokiej publiczności. Film zdobył nagrodę specjalną XVIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi.

Polecam współpracę z panem Jackiem Babielem.

Jacek Babiel koordynował działania promujące projekt Folkowa Edukacja. Odpowiadał za przygotowanie komunikacji wizualnej, realizację transmisji Live, nagrania filmów reklamowych oraz produkcję wideo, a także za komunikację z mediami i promocję wydarzeń w ramach projektu.

Urszula Doda

Kierownik Projektu Artystycznego Meandry

Z Jackiem Babielem współpracowaliśmy kilka razy. Ostatnio w czasie wprowadzania na rynek Aplikacji mobilnej SnapNgo. Jacek Babiel odpowiadał za przygotowanie strategii działań marketingowych oraz działań wspierających sprzedaż, a także za koordynację działań promocyjnych (płatnych kampanii reklamowych) na Facebooku i Instagramie. Polecam współpracę z Jackiem Babielem.

Właściciel drukarni Libra-Print. Printing.pl

Daniel Puławski

Jacek Babiel rozwinął system sprzedaży naszych kursów maturalnych. Od strategii do planowania działań po realizację - odpowiadał za działania reklamowe oraz kampanie informacyjne i kampanie digital w mediach społecznościowych. Stworzył także Landing Page i był odpowiedzialny za pozyskiwanie leadów.

Jan Romańczuk

Centrum Edukacyjne LOGOS

Jacek Babiel przygotował dla nas strategię marketingową oraz strategię rozwoju działań promocyjnych naszej firmy. Współpracowaliśmy w czasie powstawania i wejścia na rynek nowych produktów. Jacek Babiel przygotował plan działań oraz koordynował powstawanie materiałów wideo oraz materiałów publikowanych w Social Mediach. Odpowiadał także za działania płatne – reklamowe na Facebooku.

Jacek Kulka

Informatyka Partnerstwo Handel - IPH BMS

Jacek Babiel

Wszelkie prawa zastrzeżone

2021 - Babiel.com.pl Jacek Babiel.